Anatomia e Njeriut – Abdomeni has 4 ratings and 0 reviews. Anatomia e njeriut – Sistemi nervor qëndror has 2 ratings and 0 reviews. Anatomia e Njeriut – Kombliku has 3 ratings and 0 reviews.

Author: Yomuro Yobar
Country: Kenya
Language: English (Spanish)
Genre: Software
Published (Last): 3 August 2007
Pages: 461
PDF File Size: 19.49 Mb
ePub File Size: 9.67 Mb
ISBN: 373-7-30121-967-9
Downloads: 53119
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Moogujin

Gjendet ne kokrat e grurit, orizit fasules, thjerzes etj.

Willy marked it as to-read Sep 11, No trivia or quizzes yet. Mirdije Islami marked it as to-read Sep 18, Arben added it Jan 17, To see what your friends thought of this book, please sign up.

Albiona marked it as to-read Nov 21, Agim Bardheci marked it as to-read Nov 25, Return to Book Page. Bes Berisha marked it as to-read Dec 25, Jane organe cifte Te vendosura ne retroperitoneum, ne dy anet e zgavres se barkut Anatomikisht lokalizohen ne pjeset anesore te pasme te abdomenit Veshka e majte eshte e vendosur prapa shpretkes, pankreasit dhe lukthit, ndersa e djathta prapa melqise dhe fshikezes se temthit.

Ilirianna marked it as to-read Jun 17, Be the first to ask a question about Anatomia e Njeriut – Kombliku. Shikime Lexo Redakto Redakto tekstin burimor Shiko historikun.

  KANDA SASHTI KAVASAM IN TELUGU PDF

Anatomia e Njeriut – Abdomeni by Agim Vela | LibraryThing

Med Kos njeritu it really liked it Dec 06, Melcia ka 2 buze, margos posterior dhe margos anterior. Erjona Krasniqi marked it as to-read Nov 25, Anatomia e Njeriut – Abdomeni by Agim Vela.

Albana Demiri marked it as to-read Jul 19, Leart Berisha marked it as to-read Sep 25, Besa rated it it was amazing Mar 02, Zehra marked it as to-read Feb 27, Rere marked it as to-read May 03, Florim Leniqi marked it as to-read Jun 22, Rere marked it as to-read May 03, Just a moment while we sign you in to your Goodreads account.

Thanks for telling us about the problem. To w what your friends thought of this book, please sign up. Egzona Selimi added it Feb 03, Noti Alija marked it as to-read Nov 11, Uran Azemi marked it as to-read Sep 18, Beber marked it as to-read Mar 30, Agon Bislimi rated it really liked it Nov 08, Eris Anatomiw added it Oct 12, Gjendet edhe nje brazde tjeter me drejtim transversal, Porta hepatis.

  DISOCIACION ELECTROLITICA PDF

Albert marked it as to-read Feb 14, Ledion Sejda added it Feb 24, Ardiana Kelmendi marked it as to-read Feb 04, To ask other readers questions about Anatomia e Njeriut – Komblikuplease sign up. Open Preview See a Problem? Rrezon is currently reading it Nov 09, Ajo vendoset ne pjesen e siperme te kavitetit abdominal, pjesa me e madhe e saj ze vend nen hakrun brinjor te djathte, ne hypocondrium dexter.

Com marked it as to-read Nov 03, Anatomia e Njeriut – Kombliku by Hilmi Dauti. Ai gjendet ne sasine e me teper se 10 mg, ne trupin e njeriut dhe kryesishte ne kocka, melci dhe veshka.

Granit Fejza marked it as to-read Apr 25, Pankreasi perbehet prej tri pjeseve kryesore: To see what your friends thought of this book, please sign up. Be the first to ask a question about Anatomia e Njeriut – Abdomeni.